SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
223 250 €
(2 626 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
85 m²
Папрат, София

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Galardo Real estate предлага прекрасен двустаен апартамент в нов жилищeн ?oмплe?c пред Акт 16, находящ се в кв. Драгалевци с богато озеленен вътрешен ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Папрат, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu