SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
319 000 €
(2 798 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
114 m²
Обиколна, София

spavaća sobaatypical
stan114 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ел-Ем представя за продажба прекрасен тристаен апартамент в новия, модерен комплекс 'Нова Дружба'. Локацията на сградата е изключително добра - на 2ми...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Обиколна, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АГЕНЦИЯ ЕЛ-ЕМ ЕООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu