SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
550 000 €
(5 392 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
102 m²
Кирил Буюклийски, София

spavaća sobaatypical
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти Peak Real Estate предлага просторен и напълно обзаведен апартамент в кв. Витоша. 📍 Локация: Апартаментът се намира в прес...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Кирил Буюклийски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПИЙК РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu