SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
464 736 €
(4 791 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
97 m²
Св. Теодосий Търновски, София

spavaća sobaatypical
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент в нова луксозна жилищна сграда, разположена на престижно място на ул.Люба Величкова , срещу Борисовата градина, между МОЛ Парадайз...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Св. Теодосий Търновски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ОЛИМП - ЮВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu