SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 999 €
(2 123 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Имотен Център предлага просторен двустаен апартамент в нова тухлена сграда с включено паркомясто в цената. Сградата е изградена с висок клас материа...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Slični oglasi

Slično u inozemstvu