SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
176 900 €
(2 297 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
77 m²
8-ми декември, София

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

АКТ 16!!! Двустаен апартамент в затворен комплекс в Малинова долина с чиста площ 63 кв.м. Апартамента се намира на първи жилищен етаж и се състои от ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

8-ми декември, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Slični oglasi

Slično u inozemstvu