SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
181 920 €
(2 982 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
61 m²
Пролетен ден, София

spavaća sobaatypical
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2 СТАЕН ДО КЛЮЧ! ДО МЕТРО!! ARCO REAL ESTATE продава 2 стаен апартамент в кв. Овча Купел 1 в новопостроен затворен комплекс.Сградата е преди Акт 16. ...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Пролетен ден, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu