SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
256 000 €
(2 207 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
116 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Получен Акт 16! Продажба директно от инвеститор, без комисиона от купувача! Представяме тристаен апартамент за продажба. Апартамент 73 е разположен ...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТАСКОВ И СТОЯНОВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu