SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
132 000 €
(1 970 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Малинова долина. Имотът е разположен на трети, непоследен етаж...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТРЕНДИМО ООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu