SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
269 000 €
(2 773 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
97 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ЕРА Вива продава тристаен апартамент с прекрасен собствен двор / като къща / и изглед към планината в бутикова сграда в кв. Малинова долина, гр. София...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕРА ВИВА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu