SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
282 500 €
(2 825 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
Асен Йорданов, София

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция Имотен център ви представя тристаен апартамент в новострояща се бутикова жилищна сграда, част от затворен комплекс в кв. Кръстова вада. 🏡Жил...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Асен Йорданов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Slični oglasi

Slično u inozemstvu