SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
237 000 €
(2 788 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
85 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

С Акт 16!!! Агенция за недвижими имоти ' Имотен Център' има удоволствието да Ви светъл тристаен апартамент в Малинова долина, в непосредствена близо...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Slični oglasi

Slično u inozemstvu