SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
297 500 €
(4 020 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
74 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Малинова долина, София. С площ от 74 кв.м...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТИТАН ПРОПЪРТИС СОФИЯ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu