SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
398 200 €
(1 652 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
241 m²
Проф. Живко Сталев, София

spavaća sobaatypical
stan241 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти LATIRA ESTATE има удоволствието да Ви представи просторен 4-стаен апартамент с 89 кв.м тераси в централната част на предпоч...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Проф. Живко Сталев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛАТИРА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu