SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
102 000 €
(2 757 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
37 m²
София

spavaća sobaatypical
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлагаме за продажба компактен и функционален двустаен апартамент, разположен в ж.к. Дружба 1, гр. София район с добре изградена инфраструктура, уд...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ХОУМС ПРОПЪРТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu