SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
163 000 €
(3 881 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
Дончо Ватах, София

spavaća soba1
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти Peak Real Estate предлага гарсониера в ж.к. Хаджи Димитър на ул. Никола Войновски в близост до 42 ОУ. 🏢 Имотът е с площ от...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Дончо Ватах, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПИЙК РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД

Slični oglasi

Slično u inozemstvu