SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
288 581 €
(2 290 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
126 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan126 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на втори етаж със ЗП-103,99м2 и РЗП-125,47м2. Изложение ЮС. Състои се от: коридор, просторна дн...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu