SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 874 €
(2 317 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Кирил Буюклийски, София

spavaća soba1
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ / С2-АП-09 Застроена площ: 43.40кв.м. Площ с общи части: 50.38 кв.м. Изложение: север Кота: + 9.05 м. Сграда с директен достъп...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Кирил Буюклийски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕКА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu