SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
236 896 €
(2 193 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
108 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Луксозен комплекс от три сгради, две подземни нива, красиво озеленен - модерна среда за активни хора. Втора линия на Симеоновско шосе. Сградите са с...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕКА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu