SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
228 291 €
(2 094 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
109 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент на втори етаж, просторна дневна - 31 кв.м., две спални - 14 и 15 кв.м., хубава тераса , две бани, Подземни паркоместа - 25 000 , п...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕКА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu