SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 799 €
(1 764 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
21-ва, София

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент в Mountain View Obelya - ексклузивен жилищен комплекс с концепция за функционалност,...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

21-ва, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu