SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
221 500 €
(1 801 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
123 m²
Бързарица, София

spavaća sobaatypical
stan123 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ВИСОК КЛАС ПРОЕКТ В ОВЧА КУПЕЛ! бул. Монте Видео Екипът на YOHOME недвижими имоти има удоволствието да ви представи нов ексклузивен проект, предлагащ...

Ostalo
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Бързарица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЙОХОУМ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu