SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 700 €
(1 582 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
82 m²
Черни Дрин, София

spavaća sobaatypical
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Продава разкошен двустаен апартамент с чиста площ 69,51 кв.м , с общите части - 81,55 кв.м. Апартаментът е с три лица - запад, север, изток. Намира се...

Ostalo
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Черни Дрин, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu