SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 000 €
(2 609 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
161 m²
бул. България, София

spavaća sobaatypical
stan161 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Мезонет със ЗП-129,03м2, РЗП-160.03м2 с две разкошни тераси, разположен на етаж 7 и 8. Апартаментът се състои от първо ниво: антре, дневна с кухне...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

бул. България, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu