SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
186 383 €
(2 912 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Kapitan Georgi, София

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент в затворен комплекс, състоящ се от антре, хол с трапезария и кухненски бокс, спалня, тераса с прекрасна гледка и санитарен възел ...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Kapitan Georgi, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu