Popis ponuda
5
997 000 €
(3 323 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
300 m²
Кирил Буюклийски, София
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
300 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Многостаен апартамент с площ от 300 кв.м. ,състоящ се от антре, голяма дневна с кухненски бокс, три спални, три бани с тоалетни и тераса . Този мно...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
37dana
Ažurirano:
37dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Кирил Буюклийски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.