SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
335 000 €
(2 538 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
132 m²
бул. България, София

spavaća sobaatypical
stan132 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique Estates представя на Вашето внимание чудесен партерен апартамент с две спални и собствен двор, разположен в новострояща се бутикова сграда в пр...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

бул. България, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu