SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
615 000 €
(3 237 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
190 m²
бул. България, София

spavaća sobaatypical
stan190 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique Estates има удоволствието да Ви представи луксозен тристаен апартамент за продажба в квартал Манастирски ливади. Локацията съчетава спокойстви...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

бул. България, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu