SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
149 442 €
(2 166 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
69 m²
Димитър Пешев, София

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 499 или 02 425 68 61 и цитирайте референтния номер на имота: Sfb 89831. Отговорен брокер: Иванка...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Димитър Пешев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu