SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
292 358 €
(2 198 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
133 m²
Голяма могила, София

spavaća sobaatypical
stan133 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент в.з Киноцентъра III Keller Williams Ви предлага просторен тристаен апартамент, разположен в кв. Бояна в.з Киноцентъра III, в нова ...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Голяма могила, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР

Slični oglasi

Slično u inozemstvu