SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
153 000 €
(3 825 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Kapitan Georgi, София

spavaća soba1
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Реф. 013291 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба едностаен апартамент в жк. Сердика, гр. София. Основни параметри: - Тип...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Kapitan Georgi, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БАС ПРОПЪРТИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu