Popis ponuda
12
12
12
770 000 €
(2 939 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
262 m²
Якубица, София
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
262 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Апартаментът е мезонет, на първо ниво: голям хол, трапезария, кухня, стая, килер, WC, 2 тераси, второ ниво: хол, 2 големи стаи, WC, килер, антре, 2 те...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
56dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Якубица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.