SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
193 017 €
(2 145 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
Бързарица, София

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент на етаж трети с РЗП-89,36м2, ЗП-75,06м2 и разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария-22,33м2, две спални-12,56 и 1...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Бързарица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu