SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(2 069 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
8-ми декември, София

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Два гаража са обединени и направени като жилище. Има дневна с трапезария, преход към спалня, голяма баня с тоалетна и вана. Към банята има сушилно, ко...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

8-ми декември, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu