SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
690 000 €
(4 859 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
142 m²
бул. България, София

spavaća sobaatypical
stan142 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique Estates има удоволствието да Ви представи този разкошен тристаен апартамент, завършен по дизайнерски проект с внимание и усет към най-малкия де...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

бул. България, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu