SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
447 300 €
(3 495 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
128 m²
Пчелица, София

spavaća sobaatypical
stan128 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме тристаен апартамент за продажба в нова, кокетна сграда с модерна визия и малък брой жилища, разполо...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Пчелица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО

Slični oglasi

Slično u inozemstvu