Popis ponuda
17
17
17
348 999 €
(3 388 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
103 m²
Асен Йорданов, София
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
103 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
АКТ 16! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПАРКОМЯСТО! Агенция за недвижими имоти Имотен център има удоволствието да Ви предложи просторен 3-стаен апартамент, разположе...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
84dana
Ažurirano:
84dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Асен Йорданов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021