SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
330 000 €
(3 173 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
104 m²
Кирил Буюклийски, София

spavaća sobaatypical
stan104 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique Estates представя на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба, разположен в бутикова сграда в кв. Витоша, с очаквано въвеждане в експлоа...

Ostalo
Dob ponude: 126dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Кирил Буюклийски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu