SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
196 990 €
(2 096 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
94 m²
ж.к. Овча купел 2, София

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис - офис бул. България има удоволствието да ви представи тристаен апартамент в модерна, новострояща се сграда в кв. Овча Купел 2 - комун...

Ostalo
Dob ponude: 130dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

ж.к. Овча купел 2, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТИТАН ПРОПЪРТИС ПРОДАЖБИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu