SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(1 546 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
194 m²
Милин Камък, Шумен

spavaća sobaatypical
stan194 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Обади се сега и цитирай този КОД: 693684 Продава се просторен тристаен апартамент с отлично разпределение: две самостоятелни спални, светъл хол с кухн...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Милин Камък, Шумен
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН

Slični oglasi

Slično u inozemstvu