SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 737 €
(1 707 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
76 m²
бул. Славянски, Шумен

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ИМОТИ СИЛВИ Ви предлага - ДВУСТАЕН апартамент в НОВОСТРОЯЩА СЕ жилищна сграда идеален Център. Жилището е на предпочитан ВТОРИ етаж с площ от 76,57к...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

бул. Славянски, Шумен
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu