SUPA24
102 000 €
(1 308 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
78 m²
бул. Ришки проход, Шумен

spavaća sobaatypical
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Обади се сега и цитирай този КОД:684977 Предлагаме функционален тристаен апартамент, състоящ се от две спални, просторен хол с кухня и дневен тра...

Ostalo
Dob ponude: 82dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

бул. Ришки проход, Шумен
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН

Slični oglasi

Slično u inozemstvu