SUPA24
201 800 €
(1 818 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
111 m²
Петко Д. Петков, Русе

spavaća sobaatypical
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлагаме на Вашето внимание изключителен имот в нова, бутикова жилищна сграда, разположена в най-престижната част на Града на свободния дух . С общ...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Петко Д. Петков, Русе
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu