SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
82 600 €
(1 311 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
63 m²
Тодор Икономов, Русе

spavaća sobaatypical
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ЕРА Имоти Надежда предлагаме за продажба уютен и слънчев двустаен апартамент, разположен в кв. Чародейка Юг, един от спокойните и добре уредени райо...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Тодор Икономов, Русе
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu