SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
144 500 €
(1 606 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
Петко Д. Петков, Русе

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция RE/MAX River Estate Ви предлага тристаен апартамент за продажба в сърцето на гр. Русе. Представяме Ви изключителна възможност за покупка на ...

Ostalo
Dob ponude: 42dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Петко Д. Петков, Русе
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu