SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
114 900 €
(2 052 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
56 m²
Св. Св. Кирил и Методий, Равда

spavaća sobaatypical
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 1128 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ от 56 кв. м. в село Равда. Състои се от коридор, светла всекидневна с ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu