SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 625 €
(1 261 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
102 m²
Св. Св. Кирил и Методий, Равда

spavaća sobaatypical
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 15471. Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен на 4-ти етаж в модерна жилищна сграда без такса поддръжка в Равда....

Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 77dana

Lokaliteti

Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu