SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
94 192 €
(1 449 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²
Черковна, Поморие

spavaća soba1
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 965 ГОЛДИМА Естейтс продава едностаен апартамент с обща площ от 64,96 кв.м. в гр. Поморие. Състои се от просторна всекидневна с мяс...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Черковна, Поморие
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu