SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
107 200 €
(1 449 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
74 m²
Проф.Стоянов, Поморие

spavaća sobaatypical
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg В процес на строителство. Очакван Акт 16 - октомври 2027 г. Представяме за продажба двустаен апартамент, качес...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Проф.Стоянов, Поморие
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО - БУРГАС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu