SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
94 999 €
(1 067 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
89 m²
Пампорово

spavaća sobaatypical
stan89 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25758 ТОП ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ С ГАРАЖ В ЦЕНАТА! Предлагаме Ви ДВУСТАЕН ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ ПРЕКРАСНА ГЛЕДКА КЪМ ПИСТИТЕ И КУЛА СНЕЖАНКА в Пампор...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Пампорово
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu